Paragraphs tab widget (2.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Select list
ru: Список выбора

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Vertical tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Title: @title
ru: Заголовок: @title

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Dropdown button
ru: Выпадающая кнопка

en: Plural title: @title_plural
ru: Заголовок во множественном числе: @title_plural

en: Add mode: @add_mode
ru: Режим добавления: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
ru: Режим отображения формы: @form_display_mode

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
ru: Тип параграфа по умолчанию: @default_paragraph_type
