Paragraphs tab widget (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Select list
uk: Список вибору

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Vertical tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: Paragraphs
uk: Абзаци
