Paragraphs Type Help (3.0.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno
