Paragraphs Type Help (3.0.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: View mode
sr: Врста приказа
