Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
