Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
