Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Preview
is: Undansýning

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið
