Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
