Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Asc
jv: Urut Maju
