Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Help Text
mr: मदत अक्षर

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
