Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: ID
fa: هویت

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: ,
fa: ،

en: Id
fa: هویت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش تنقیح

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
