Paragraphs Type Help (3.1.0) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie
