Paragraphs Type Help (3.2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Published
bn: প্রকাশিত
