Paragraphs Type Help (3.2.0) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Edit
no: Rediger

en: None
no: Ingen

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Published
no: Publisert

en: Id
no: ID

en: Changed
no: Endret

en: Published status
no: Publiseringsstatus

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Paragraphs
no: Avsnitt

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
no: Loggoppføringen som forklarer endringer i denne revisjonen.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet
