Paragraphs Type Help (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: View mode
lv: Skata režīms

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
