Paragraphs Type Help (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
