Paragraphs Type Help (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Revision user
pl: Użytkownik wersji

en: The time that the current revision was created.
pl: Czas utworzenia aktualnej wersji.

en: The user ID of the author of the current revision.
pl: ID użytkownika autora obecnej wersji.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
pl: Wpis dziennika wyjaśnia zmiany w tej wersji.

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: Revision create time
pl: Czas utworzenia wersji
