Paragraphs Type Help (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije

en: Asc
hr: Uzlazno
