Paragraphs Type Help (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Form mode
he: מצב טופס

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: The log entry explaining the changes in this revision.
he: הסבר לשינויים שהכנסת בגרסה זו

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה
