Paragraphs Type Help (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
