Paragraphs Type Help (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Id
bg: Номер

en: Apply
bg: Търси
