Paragraphs Type Help (8.x-1.5) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
