Paragraphs Type Help (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі
