Paragraphs Type Help (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
