Paragraphs Type Help (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Help Text
sv: Hjälptext

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Revision user
sv: Användare för version

en: The time that the current revision was created.
sv: Tidpunkten då den aktuella versionen skapades.

en: The user ID of the author of the current revision.
sv: Användar-ID till författaren av den aktuella versionen.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: Revision create time
sv: Tid för skapande av version
