Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған
