Paragraphs Usage (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Usage
fr: Utilisation

en: Machine name
fr: Nom système

en: Check if an a paragraph is used in specific content types.
fr: vérifie si un paragraphe est utilisé dans des types de contenu spécifiques.

en: This paragraph is not used in any content type.
fr: Ce paragraphe n'est utilisé dans aucun type de contenu
