Paragraphs Usage (1.0.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Usage
ca: Ús

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Bundle
ca: Embolcall
