Paragraphs Usage (1.0.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Usage
fi: Käyttö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Bundle
fi: Paketti
