Paragraphs Usage (1.0.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Bundle
lt: Paketas
