Paragraphs Usage (1.0.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Usage
ro: Utilizare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Bundle
ro: Pachet
