Paragraphs Usage (1.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Usage
sk: Využitie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Bundle
sk: Zväzok
