Paragraphs Usage (1.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Usage
sv: Användning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
