Paragraphs Usage (1.0.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Field name
tr: Alan adı

en: Usage
tr: Kullanım

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
