Paragraphs Usage (1.0.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Field name
uk: Назва поля

en: Usage
uk: Використання

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Bundle
uk: Пакет

en: Paragraphs
uk: Абзаци
