Paragraphs Usage (1.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Type
de: Typ

en: Field name
de: Feldname

en: Usage
de: Verwendung

en: Machine name
de: Systemname

en: Bundle
de: Subtyp

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
