Paragraphs Usage (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Usage
gl: Uso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Bundle
gl: Paquete
