Paragraphs Usage (1.0.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Usage
id: Penggunaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Bundle
id: Bundel
