Paragraphs Usage (1.0.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Bundle
oc: Paquet
