Paragraphs Usage (1.0.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Usage
fa: کاربرد

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Bundle
fa: بسته
