Paragraphs Usage (1.0.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Field name
hu: Mező neve

en: Usage
hu: Használat

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Bundle
hu: Mezőköteg
