Paragraphs Usage (1.0.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Usage
el: Χρήση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Bundle
el: Ομάδα
