Paragraphs Usage (1.0.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Usage
es: Uso

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Bundle
es: Paquete
