Paragraphs Usage (1.0.5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Type
he: סוג

en: Field name
he: שם שדה

en: Usage
he: שימוש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Bundle
he: חבילה
