Paragraphs Usage (1.0.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Usage
it: Utilizzo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Paragraphs
it: Paragrafi
