Paragraphs Usage (1.0.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Field name
ja: フィールド名

en: Usage
ja: 使用方法

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Bundle
ja: バンドル

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
