Paragraphs Usage (1.0.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Usage
nl: Gebruik

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Bundle
nl: Bundel

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
