Paragraphs Usage (1.0.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Field name
ru: Имя поля

en: Usage
ru: Использование

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Bundle
ru: Набор

en: Paragraphs
ru: Параграфы
