Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Center
af: Senter

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
