Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Center
ar: المركز

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Position
ar: الوضع

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: About
ar: حول
